Veletrh pracovních příležitostí ŠANCE 2024

Minulý týden, ve dnech 16. až 18. dubna 2024, pořádalo Eventové centrum VŠE ve spolupráci s Kariérním centrem VŠE Veletrh pracovních příležitostí ŠANCE.

Samotný veletrh se koná v Rajské budově na VŠE již 20. rokem a nabízí našim studentům jedinečnou možnost setkat se se zástupci více jak sto různých firem a organizací. Studenti se tak mohou dozvědět, jaké jsou požadavky na danou pracovní pozici či stáž, zkonzultovat své kariérní plány s odborníky a získat užitečné kontakty.

Mimo jiné se účastníci mohli zastavit i u stánku Douglas, kde se mohli nechat nalíčit a profesionálně vyfotit do svého CV. Na Veletrhu pracovních příležitostí ŠANCE bylo dostupné i módní poradenství a současně s veletrhem probíhaly také dva kariérní workshopy.

Každý den v rámci veletrhu proběhlo také vyhlášení soutěže o plnohodnotné ceny od našich sponzorů.

Věříme, že jste si jarní ŠANCI užili, a těšíme se na podzim opět v Rajské budově na VŠE!