Eurograduate: dotazníkové šetření

Vážení absolventi, vážené absolventky,

prosíme ty z Vás, kteří od odesílatele Absolventi VŠE (alumni@vse.cz) obdrželi e-mail ohledně dotazníkového šetření Eurograduate, aby dotazník do pátku 3. března vyplnili.

Vyplnění dotazníku trvá přibližně 30 minut. Vyplňování můžete kdykoli přerušit a vrátit se tam, kde jste skončili, opětovným kliknutím na odkaz. Při tom můžete také změnit zařízení, ze kterého dotazník vyplňujete. Vaše odpovědi jsou anonymní a zcela důvěrné.

Jako poděkování za účast v průzkumu Centrum pro studium vysokého školství vylosuje tři z respondentů, kteří po ukončení sběru dat obdrží poukaz od společnosti Alza v hodnotě 5 000 Kč, a třicet pět respondentů, kteří obdrží dárkový poukaz v hodnotě 1 000 Kč. Podmínkou pro účast v losování je souhlas respondentů.

Více informací o výzkumném šetření najdete na této adrese. V případě jakýchkoli dotazů k šetření se prosím obraťte na Janu Korečkovou.

Předem Vám velmi děkujeme za spolupráci.

Absolventské centrum VŠE