Alumni Homecoming /21. 10. 2023/

Vážené absolventky, vážení absolventi,

vzhledem k situaci, která kolem VŠE v současné době v mediálním prostoru panuje, se vedení školy rozhodlo přesunout původně plánovanou akci Homecoming z června letošního roku na říjen. Chceme, abyste si celou akci mohli v klidu užít a aby se Vás mohlo setkat co nejvíce. Uložte si do kalendáře nový termín 21. října 2023.

A na co se můžete těšit? Chystáme pro vás, absolventy, největší absolventskou akci v historii naší školy. K příležitosti 70. výročí založení Vysoké školy ekonomické v Praze připravujeme různorodé akce a jednou z nich je právě setkání absolventů Alumni Homecoming VŠE. Čeká na vás bohatý program:

• zajímavé přednášky významných absolventů VŠE,
  • networking s bývalými pedagogy a spolužáky,
  • atraktivní prohlídky VŠE a mnoho dalšího.

Budete mít jedinečnou příležitost znovu navštívit svou alma mater, klidně s celou rodinou. Nezapomínáme ani na vaše ratolesti, pro které plánujeme zábavný program. Akce bude probíhat v prostorách VŠE na Žižkově po celý den.

Podrobnosti a program budeme postupně odkrývat na webové stránce této akce homecomingvse.cz a zašleme vám jej také e-mailem před samotnou akcí.

Těšíme se s vámi všemi na viděnou.