Cesta k bance budoucnosti

Využijte jedinečné příležitosti a přijďte si poslechnout přednášku s názvem „Cesta k bance budoucnosti: Digitální transformace KB jako výsledek partnerství korporace se start-upy“, která se bude konat v pondělí 6. 11. 2023 v 10:30 v RB210. 

A co všechno se dozvíte… 

Když stavíte banku budoucnosti, vyplácí se inspirovat u těch, kteří do ní vidí nejdále – u start-upů z oblasti fintech (finance + technology). Díky propojování byznysu a špičkových moderních technologií totiž staví do centra zájmu klienta a jeho zážitek. 

Komerční banka se start-upy nejen inspirovala, ale rovnou založila jeden vlastní – společnost KB SmartSolutions. Pomáhá jí s asi nejvýznamnějším digitálně-transformačním projektem v ČR, novou érou bankovnictví KB. A navíc tak umí i své zaměstnance a zástupce účinně motivovat. 

Například k tomu, že lidé v KB vyvinuli od základů nový bankovní core systém, kanály i systém správy karet, elegantní architektura mikroslužeb, zjednodušené služby a procesy. Klienti KB tak mají stejně příjemný zážitek, ať použijí novou mobilní aplikaci KB+ nebo jednají s bankéři na pobočkách. 

Výhody partnerství velkých korporací s fintechy a cestu, kterou zatím společně urazili, vám představí expert nad jiné, start-up scout Tomáš Michálek z KB SmartSolutions. 

Tomáš Michálek je odborníkem na EU fintech a působí ve společnosti KB SmartSolutions jako Startup Scout, kde se podílí na tvorbě oboustranně výhodných partnerství s cílem vytvořit banku budoucnosti. Díky odborným znalostem v oblastech, jako jsou Embedded finance, otevřené bankovnictví nebo kryptoměny, má Tomáš jedinečnou schopnost propojovat svět byznysu a technologií. Je vášnivým zastáncem technologií a inovací. Tomáš také založil a vybudoval vlastní společnost zaměřenou na služby 3D tisku.