Nejlepší vystavovatelé podzimního veletrhu ŠANCE 2023!

Ve dnech 24.-26. 10. 2023 se na VŠE uskutečnil další ročník veletrhu pracovních příležitostí ŠANCE, v rámci kterého se na půdě univerzity prezentovalo několik desítek společností a institucí. Nechali jsme návštěvníky veletrhu hlasovat o TOP vystavující společnost/instituci.

O nejlepšího vystavovatele měli možnost hlasovat všichni návštěvníci veletrhu, povinné ale bylo hlasování pro ty, jež měli zájem zapojit se do soutěže pro návštěvníky. K hodnocení bylo využito anonymního dotazníku, který byl k dispozici v českém i v anglickém jazyce, aby se mohli zapojit i zahraniční studenti.

Hlavním kritériem hodnocení byl vzhled stánku, celkový dojem z návštěvy stánku a vstřícnost vystavujících. Návštěvníci hlasovali pro TOP společnost/instituci a jejich hlasy byly následně za jednotlivé dny sečteny a vyhodnoceny. My Vám nyní s radostí můžeme oznámit výherce za jednotlivé dny veletrhu.

V případě, že jste se stali jedním z výherců, srdečně Vám gratulujeme. Budeme rádi, když oceníte zpětnou vazbu od studentů, kterou Vám přinášíme v následujícím shrnutí a bodovém ohodnocení.

Výherci se stávají
  • Úterý 24. 10. 2023 – PwC Česká republika, KPMG Česká republika, EY
  • Středa 25. 10. 2023 – Notino, L’Oréal, BAT
  • Čtvrtek 26. 10. 2023 – Alliance Abroad, BTL Medical Development, Rohlík.cz
Úterý

Za úterý se stala nejlépe hodnocenou vystavující společností PwC, kterou studenti ocenili za vstřícný přístup a přátelské jednání. Svou prezentaci podpořili Angelato zmrzlinou, kterou servírovali návštěvníkům svého stánku. Návštěvníkům nabízeli pozice v mnoha oborech, nechyběly pracovní pozice v auditu, marketingu, consultingu.

Na druhém místě se umístila společnost KPMG, úspěch měli milí zástupci společnosti na stánku, jejich ochota zodpovídat veškeré dotazy a přátelský přístup. Studentům byly nabízeny pracovní pozice zejména v auditu, daních, consultingu a HR.
Třetí místo zaujmula společnost EY. Návštěvníci byli nadšeni z milé komunikace se zástupci společnosti, kteří byli velmi ochotní a nabízeli zájemcům pozice v auditu, business consultingu a auditu.

Středa

První místo za středeční veletrh obsadila společnost Notino, která zároveň na veletrhu poskytovala studentům profesionální fotografování a líčení pro CV či LinkedIn. Návštěvníci ale mohli na stánku také získat přehled o pracovních pozicích, které Notino nabízí, zejména se jednalo o pozice v marketingu, financích, HR či IT. Oceňována byla především vstřícnost zástupců, otevřenost k otázkám a přátelská atmosféra.

Druhé místo si vysloužila společnost L’Oréal za příjemné a profesionální jednání, ochotu i vstřícnost. Zájemcům byly nabízeny pozice v marketingu, financích i logistice, často se jednalo o trainee pozice a stáže. Pro studenty měli připravenou speciální aktivitu – zábavní automat.
Třetí příčku obsadila společnost BAT díky milým a nápomocným zástupcům. Zájemci získali přehled o pozicích v marketingu, sales, datové analytice, či consultingu.

Čtvrtek

Za skvělou prezentaci gratulujeme společnosti Alliance Abroad, jelikož obsadila první místo v rámci třetího dne veletrhu. Studenti ocenili vstřícný a osobní přístup vystavujících, kteří byli energičtí a nápomocní. Společnost nabízela zejména letní stáže, možnosti work and travel programu a letních kempů.

Druhé místo obsadila společnost BTL Medical Development, jejíž zástupci byli taktéž vstřícní a ochotni zodpovídat veškeré dotazy studentů. Ti získávali nabídky zejména na práci v marketingu a IT.
Třetí místo si zasloužili za svou prezentaci vystavující z Rohlík.cz, kteří byli velmi vřelí, komunikativní a zájemcům vysvětlili vše potřebné. Studenti obdrželi nabídky na práci v logistice, financích i data analytice.

Děkujeme všem vystavujícím, že jste s námi realizovali další ročník veletrhu ŠANCE a všem výhercům srdečně gratulujeme k úspěchu!