Nejlepší vystavovatelé veletrhu ŠANCE 10/2022

Další Veletrh pracovních příležitostí ŠANCE je úspěšně za námi, a i s tímto podzimním ročníkem veletrhu Vám přinášíme něco nového. Na podzimním Veletrhu ŠANCE měli návštěvníci tu příležitost zvolit prostřednictvím krátkého dotazníku společnost, která je z pozitivního hlediska nejvíce oslovila. Tato společnost se následně stává „Nejlepším vystavovatelem“ daného dne veletrhu.Dotazník byl anonymní a návštěvníci tak mohli zcela upřímně vyjádřit své postřehy a názory. Dotazník zahrnoval pět otázek a prostor pro poznámky pro zahrnutí osobních dojmů a zkušeností s hodnocenou společností i s veletrhem jako celkem. Pro zahraniční studenty byl dotazník dostupný i v anglické verzi.

Struktura dotazníku byla následující:

1. Uveďte název společnosti, která Vás nejvíce oslovila.
  2. Zhodnoťte vzhled stánku.
  3. Zhodnoťte celkový dojem z návštěvy stánku.
  4. Popište vstřícnost/nevstřícnost vystavujících na stánku.
  5. Vypište společností nabízené pracovní pozice.
  6. Poznámky.

Nyní Vám přinášíme výherce soutěže o nejlepší vystavující společnost/organizaci podzimního veletrhu ŠANCE 2022, který se uskutečnil ve dnech 18.-20. 10. 2022.

Nejvyšší počet bodů v hodnocení získaly za jednotlivé dny následující společnosti:

• úterý 18. 10. 2022: Merkle
  • středa 19. 10. 2022: L’Oréal
  • čtvrtek 20. 10. 2022: PwC
Úterý

Prvním dnem Veletrhu se „Nejlepším vystavovatelem“ stala společnost Merkle. Gratulujeme!
Návštěvníci si velice cenili vstřícného přístupu, včetně doporučení a rad, jak dále postupovat v kariérním růstu. Vzhled stánku naprostá většina návštěvníků ohodnotila nejvyššími možnými bod (10/10). Společnost Merkle navíc nabízela atraktivní pracovní pozice jak na plný, tak i částečný úvazek včetně stáží. Pozice, které nabízela, byly například datový analytik, datový inženýr, finanční účetní, designér a spousta dalších.

Na druhém místě se umístila společnost IKEA Česká republika a na třetím společnost ŠKODA AUTO. Blahopřejeme!

Středa

Druhý den Veletrhu, a to ve středu, s dominantní převahou vyhrála společnost L’OréalGratulujeme!
Návštěvníci velmi kladně ohodnotili celkový přístup této společnosti. Poskytnutí spousty informací, milé zodpovídání dotazů, a navíc rozdávání reklamních produktů s úsměvem na tváři prý nemělo chybu. Mimo jiné si návštěvníci vynachválili kreativní nápad „kolo štěstí“. Velký úspěch také sklidil fakt, že společnost L’Oréal oslovovala studenty i mimo svůj stánek. Nabízeli spousty pracovních pozic jak na plný, tak i částečný úvazek včetně stáží. Zaměření pracovních pozic bylo pro návštěvníky pestré, a to jak v oboru marketingu, HR, financí a sales.

Na druhém místě se umístila společnost Moore Czech Republic a na třetím společnost ČSOB Pojišťovna. Blahopřejeme!

Čtvrtek

Třetí den Veletrhu zvítězila společnost PwC. Nejvíce si návštěvníci cenili pro ně připravovaných „drinků“ a rozdávaných sazeniček čtyřlístků, opakovaně byly tyto prvky hodnoceny jako skvělý nápad, který přitáhl pozornost. Společnost prezentovali velmi milí a přátelští vystavovatelé, kteří navodili uvolněnou atmosféru u stánku. Stánek pak návštěvníci hodnotili také jako vzhledově zajímavý.

Na druhém místě se umístila společnost BAT (British American Tobacco) a na třetím společnost Procter & Gamble. Blahopřejeme!

Závěrem děkujeme všem společnostem za to, že poskytují studentům Vysoké školy ekonomické v Praze tak skvělou příležitost seznámit se nejen se společností jako takovou, ale i s jejími zástupci a nabízenými pracovními pozicemi. Návštěvníkům děkujeme za hojnou účast a aktivní přístup v rámci komunikace se společnostmi během celé akce.

Kariérní centrum VŠE

Zobrazit více informací