PwC LunchBreak 5. října 2022

Ve středu 5. října 2022 se na VŠE v prostorách před Rajskou Budovou konal LunchBreak, který si pro studenty připravila společnost PwC ve spolupráci s Eventovým centrem. PwC je mezinárodní síť poradenských společností, která poskytuje auditorské, daňové a poradenské služby. Zabývá se jak soukromými tak veřejnými organizacemi prakticky všech průmyslových odvětví. PwC je hlavním partnerem Vysoké školy ekonomické v Praze.

Studenti měli během akce, která probíhala přes obědový čas, možnost se se společností seznámit, pohovořit se zaměstnanci PwC a prostřednictvím celé akce se o společnosti co nejvíce dozvědět. Připraveno zde bylo občerstvení v podobě tří druhů hot dogů.

LunchBreak je neformální akce, prostřednictvím které se studenti propojí se známými firmami a nabídnou jim tak možnost rozšířit si obzory v kariérní praxi. Ve středu 12. října se můžete těšit na další LunchBreak, který si připraví další významný partner VŠE.