Reprezentační ples VŠE 2023

Jedna z vámi nejoblíbenějších akcí roku se blíží – Reprezentační ples VŠE. Letošní ročník se bude konat v Paláci Lucerna, a to 4. prosince 2023. Oficiální zahájení plesu je naplánováno na 20:00, dorazit však můžete již na 19:00. 

Přeneste se společně s námi do 20. let minulého století a zažijte atmosféru slavných Long Islandských večírků! Tento rok se totiž ples uskuteční ve stylu Velkého Gatsbyho. Inspirovat se můžete nejen tímto slavným dílem od F. S. Fitzgeralda, ale také samotnou elegancí Daisy a Gatsbyho.

Těšit se můžete na bohatý program plný hudby, tance a zábavy. Každoročně se plesu účastní více jak 3500 lidí, proto neváhejte a lístky si zakupte co nejdříve. V prodeji budou pouze jeden týden, a to 20. – 24. 11. na Žižkově a 22. 11. na Jižním Městě. Veškeré informace naleznete i na instagramovém účtu @ec_vse, kde bude včas uveřejněno i konkrétní místo prodeje.  

V rámci plesu také proběhne vyhlášení vítězů Talentu VŠE 2023. Mimo to se můžete těšit i na exhibici všech finalistů této talentové soutěže.  

Více informací o Reprezentačním plesu VŠE 2023, včetně kompletního programu, naleznete na ples.vse.cz  

Už se nemůžeme dočkat, až s vámi prožijeme nezapomenutelný večer v Paláci Lucerna!