Veslařský souboj univerzit – přijďte podpořit VŠE!

Hvězdné týmy celkem 9 univerzit poměří své síly na pátečním Legendárním veslařském souboji na Vltavě… A vy u toho nesmíte chybět!

110. ročník SEV. EN. Primátorek odstartuje svůj závod v pátek 2. 6. 2023 pod vyšehradskou skálou.
Celá událost se koná pod záštitou primátora hl. města Prahy a potrvá až do neděle 4. 6. 2023.

Samotný závod bude otevřen univerzitním soubojem, ve kterém se představí celkem 13 univerzitních týmů. Mimo to si svůj první primátorský závod odjedou i studenti 15 různých středních škol a také ti nejmenší veslaři kategorie mladších žáků.

V rámci Primátorek se uskuteční i souboj paraveslařů, kteří se budou ucházet o nominaci na paralympijské hry.

Pojďme všichni podpořit VŠE!

Jednou ze soupeřících univerzit je i naše škola, která po dlouhých 5 letech sestavila nový tým a má tak před sebou dlouhodobě očekávaný velkolepý comeback.

Naši reprezentační posádku tvoří studenti 4 fakult – FPH, FIS, FM, NF.

• Barbora Matoušová – kormidelnice (FPH)
  • Zuzana Valsová – náhradnice kormidelnice (NF)
  • Evžen Balomenos (CEMS FPH)
  • Jiří Čáp (FIS)​​
  • Martin Musil (FPH)
  • Vojtěch Růžička (FIS)​​
  • Oto Vavrek (FM)
  • Tomáš Jindra (FPH)
  • Dennis Pinc (FM)​​​
  • Ondřej Knap (FIS)

Vybraná reprezentace VŠE odstartuje v 15:30 ve 2. rozjížďce. Očekávané finále celého souboje je v 17:35.

A právě pro kvalifikaci do samotného finále budou potřebovat naši podporu.

Pojďme si užít páteční odpoledne s našimi veslaři a přijďme fandit VŠE.

Na tribunách na Náplavce a na Vyšehradě budete mít přehled o celém závodě, nic vám neunikne a vy tak můžete být u zrodu nového vítěze Akademického mistrovství České republiky na osmiveslicích!