VŠE Alumni Homecoming

Dnes se konala ta největší absolventská akce v historii Vysoké školy ekonomické v Praze a naše Eventové centrum VŠE a Absolventské centrum VŠE byly organizátorem tohoto eventu. 

VŠE Alumni Homecoming jsme pro vás připravovali téměř celý rok. V rámci těchto příprav jsme pro vás i vaši rodinu nachystali opravdu bohatý program, při kterém jste mohli být součástí mnoha zajímavých přednášek od předních českých speakerů a absolventů VŠE, kteří se rozhodli s vámi sdílet své kariérní zkušenosti a osobní poznatky. Každý z nich měl připravené naprosto unikátní téma, které se dotýkalo jejich oboru a vystudované fakulty a bylo vždy plné zajímavých informací. Tyto exkluzivní přednášky obsahovaly také spoustu networkingu a mnohdy rozpoutaly i velice živou diskuzi na dané téma.  

Souběžně s těmito přednáškami jste se mohli také účastnit veletrhu MBA/MPA programů, jež umožňují absolventům pokračovat ve svém vzdělávání i po ukončení studia, či výstavy historických předmětů, kterou pro vás připravilo Centrum informatiky ve spolupráci s knihovnou a archivem VŠE.  

Mimo to také celý den probíhaly prohlídky, při kterých jste mohli prozkoumat krásy zmodernizovaného žižkovského kampusu. 

Doufáme, že jste si VŠE Alumni Homecoming užili společně s námi a že se v budoucnu opět setkáme na některé z dalších akcích, které pro vás připravujeme.