Aktuálně v Alumni & Corporate Relations

V Alumni & Corporate Relations (ACR) se snažíme neustále rozvíjet a pracovat na zlepšování našich služeb, a to jak pro spolupracující společnosti, tak i pro studenty. Proto Vám přinášíme shrnutí aktuálního dění v Alumni & Corporate Relations.

Eventové centrum má nově od července 2022 pod svými křídly již všechny události, které se pořádají na VŠE nebo se na nich VŠE jakoukoli částí podílí. Tím se znatelně zvýšil počet událostí, které má Eventové centrum na starosti, a tak za účelem zvýšení automatizace byl na webových stránkách centra vytvořen online formulář pro kompletní objednávku. Organizace všech událostí je tak snazší pro obě strany.

Kariérní centrum aktuálně chystá další ročník Veletrhu ŠANCE, který se bude konat v termínu 18.-20.10.2022. Na veletrhu opět bude vystupovat více než 100 společností ze všech různých oborů. Spolu s blížícím se začátkem zimního semestru také připravuje kariérní workshopy, které budou opět studentům poskytovány od externích kariérních poradců a poradkyň na hlavní témata zaměřená na rozvoj kariéry. V červnu 2022 také Kariérní centrum spustilo již dlouho chystaný Kariérní portál VŠE, který poskytuje studentům přístup k aktuálním pracovním nabídkám a nabízí přehled kariérních akcí spolu s možností snadnější registrace. Společnostem tím tak přináší novou možnost efektivní inzerce.

Partnerské centrum uzavřelo během letních měsíců smlouvu se společností Kaufland, která se tak stala Hlavním partnerem VŠE, a se společnostmi Profinit a Adastra, jakožto novými Partnery VŠE.

Absolventské centrum organizuje i v zimním semestru 2022 další přednášky v rámci projektu Absolventské středy. První přednáška se bude konat již v prvním týdnu semestru, dne 21.9., na téma „Strategie úspěchu nejen v podnikání“ pod vedením absolventky Fakulty podnikohospodářské, Simony Kijonkové. Absolventské centrum také představilo nové vydání letního Zpravodaje, ve kterém se nachází to nejzajímavější z dění na VŠE v letním semestru 2022.