Nejlepší vystavovatelé jarního veletrhu ŠANCE 2023

Pojďme se krátce poohlédnout za veletrhem ŠANCE, který se uskutečnil ve dnech 18.-20. 4. 2023. Dovolte nám vyhlásit výherce soutěže o TOP vystavující společnost/instituci.

O nejlepšího vystavovatele měli možnost hlasovat všichni návštěvníci veletrhu, povinné ale bylo hlasování pro ty, jež měli zájem zapojit se do soutěže pro návštěvníky. K hodnocení bylo využito anonymního dotazníku, který byl k dispozici v českém i v anglickém jazyce, aby se mohli zapojit i zahraniční studenti.

Hlavním kritériem hodnocení byl vzhled stánku, celkový dojem z návštěvy stánku a vstřícnost vystavujících.

Za každý den veletrhu byly sečteny hlasy pro jednotlivé společnosti a ty, které obdržely nejvíce hlasů, Vám nyní přinášíme v podobě vyhlášení výherců. V případě, že jste se stali jedním z výherců, srdečně Vám gratulujeme. Budeme rádi, když oceníte zpětnou vazbu od studentů, kterou Vám přinášíme v následujícím shrnutí.

Výherci se stávají
  • Úterý 18. 4. 2023 – PwC Česká republika, KPMG Česká republika, Grant Thornton
  • Středa 19. 4. 2023 – L’Oréal, Albert ČR, Seyfor, Raiffeisenbank
  • Čtvrtek 20. 4. 2023 – IceWarp, Nestlé, STOCK Plzeň-Božkov
Úterý

Za úterý se stala nejlépe hodnocenou vystavující společností PwC, která byla pozitivně hodnocena zejména díky vstřícnému a přátelskému přístupu, ochotě studentům poradit, pomoci a zodpovědět veškeré jejich dotazy. Studenti ocenili způsob, jakým se společnost prezentovala, oslovily je hlavně nabízené nealkoholické drinky. Zájemci nejvíce diskutovali stáže v auditu a consultingu.

Na druhém místě se umístila společnost KPMG, která bodovala ve vstřícném vystupování, vyprávění z praxe a v zodpovídání všech kladených dotazů. Nejdiskutovanějšími pracovními oblastmi byly audit, datová analýza a consulting. Zájemci získali také širší nabídku part-time pozic vhodných pro studenty.

Třetí místo obsadila společnost Grant Thornton, studenti ocenili přátelský přístup, ochotu zodpovídat dotazy a vstřícnost vystavujících. Společnost nabídla pracovní pozice v auditu, daňovém a finančním poradenství, datové analýze i consultingu. Studenty opět potěšili speciálním hostem.

Středa

Na prvním místě se umístila společnost L’Oréal, která byla chválena za vstřícné, milé a nápomocné vystavující, kteří byli informovaní a studentům nabízeli zejména pozice v oblasti marketingu.

Z důvodu stejného počtu hlasů se na druhém místě umístily dvě společnosti, kterými jsou Albert ČR a společnost Seyfor. Stánek Albert obsluhovali velmi ochotní vystavující, kteří nabízeli hlavně letní stáže v různých oborech.

Seyfor obdržel mnoho hlasů zejména díky vstřícnosti vystavujících. Studenti si chválili, že se s vystavujícími hovořilo velmi příjemně, představili funkce společnosti, odpovídali rychle a stručně, a poskytovali užitečné informace. Zájemci získali informace o různých pracovních pozicích z oblasti IT, analytiky a marketingu.

Třetí příčku za středeční den veletrhu obsadila Raiffeisenbank, která nabízela stáže v oborech IT, data analýzy a risk managementu. Vystavující byli velmi otevření, nápomocní a komunikace s nimi byla příjemná.

Čtvrtek

Za skvělý výkon gratulujeme také společnosti IceWarp, která si vysloužila první místo za čtvrteční účast. Studenti nejlépe hodnotili zejména ochotu vystavujících a přátelský přístup. Návštěvníci stánku obdrželi širokou nabídku pracovních pozic z oblastí marketingu, sales, IT, HR a financí.

Druhé místo obsadila společnost Nestlé. Vystavující byli velmi příjemní a nápomocní, nabídli studentům dobrou kávu a odpověděli na vše, co studenty zajímalo. Studenti získali přehled o nabízených pozicích z oblasti marketingu a sales, financí i HR, a to zejména v podobě trainee a graduate programů.

Za obsazení třetího místa gratulujeme společnosti STOCK Plzeň-Božkov. Vystavující vysvětlili nabízené možnosti, byli milí a ochotní. Studentům nabídli možnost přidat se do týmu především v oblasti marketingu, sales, HR a financí.

Děkujeme všem vystavujícím, že jste s námi realizovali další ročník veletrhu ŠANCE a všem výhercům srdečně gratulujeme k úspěchu!