Reportáž z VŠE Alumni Golf Tour květen 2022

V sobotu 28. května 2022 se uskutečnil historicky první Golfový turnaj pro absolventy pořádaný Absolventským centrem VŠE ve spolupráci s Eventovým centrem VŠE. Už od 9 hodin se absolventi scházeli na Golfovém hřišti v Hodkovičkách v Praze, kde na ně čekali organizátoři. Poté, co se hráči zaregistrovali, mohli si vychutnat snídani a seznámit se s ostatními účastníky.

Turnaj byl  pro všechny hráče zdarma, jedinou podmínkou bylo absolutorium na Vysoké škole ekonomické v Praze a vlastnictví zelené karty. Ani ti účastníci, kteří neměli aktivní členství u České golfové federace, nepřišli o možnost si zahrát. Součástí turnaje byl doprovodný program v podobě soutěže “nearest to pin”. Nechyběl ani catering zajišťovaný přímo na golfovém hřišti restaurací CUGA a profesionální fotografování v průběhu celého dne.

Samotný turnaj začal v 10 hodin, hráči byli rozdělení do 14 flightů a hrálo se na 9 jamek. Celkem soutěžilo více než 50 absolventů. Poté, co dohrál poslední flight, tak se všichni účastníci opět sešli ve stanu VŠE, a napjatě čekali na vyhlášení výsledků. Nejprve se vyhlásilo umístění v soutěži o nearest to pin, a poté se přešlo k vyhlášení oficiálního turnaje. Celkem bylo předáno 6 pohárů nejlepším hráčům – 3 místa v kategorii žen a 3 místa v kategorii mužů, každý dostal také dárkovou tašku od partnerů, kterými byli Česká spořitelna, Kaufland a Moore. Výsledek v turnaji se hráčům započítal do České golfové federace. Po vyhlášení výsledků si všichni absolventi mohli dále užívat networkingu, dobrého jídla i pití.

Velmi si vážíme bohaté účasti a dobré nálady, která panovala po celou dobu turnaje. Věříme, že si to všichni zúčastnění užili, a to i přesto, že počasí bylo chvílemi nevyzpytatelné. Dále děkujeme organizátorům, díky nimž měla akce hladký průběh a bohatý program, a zároveň velmi děkujeme i našim partnerům, díky kterým jsme mohli první golfový turnaj VŠE zrealizovat.

Jak z názvu vyplívá, rádi bychom s akcí tohoto formátu pokračovali i nadále a pevně věříme, že se brzy budeme moct těšit na druhý ročník VŠE Alumni Golf Tour.

Absolventské a Eventové centrum VŠE