Skvělá pracovní příležitost na VŠE!

Hledáme posilu do našeho týmu Alumni & Corporate Relations VŠE! 

„Hledáte práci, kde můžete uplatnit své nabité teoretické znalosti ze studia na VŠE a zároveň se věnovat svému seberozvoji? Baví Vás práce v kolektivu mladých lidí, ale nebojíte se také převzít zodpovědnost za samostatný projekt? Chtěl/a byste získat práci, kterou dokonale časově skloubíte se studiem na VŠE? Nechcete ztrácet čas na cestách ze školy do práce a rád/a byste pracoval/a v místě svého studia? Staňte se součástí našeho týmu!”   

ACR VŠE se skládá z 5 samostatných center: Absolventské centrum VŠE, Eventové centrum VŠE, Informační centrum VŠE, Kariérní centrum VŠE a Partnerské centrum VŠE. Každé z nich má vlastní agendu, organizační tým i svého vedoucího, avšak velmi často jsou jednotlivé agendy propojovány a centra spolu na realizovaných projektech a aktivitách úzce spolupracují. A právě Vy se můžete stát novým členem našeho týmu! 

Aktuálně hledáme kolegy do těchto center. Ve kterém se vidíte Vy? 

 

Co by bylo Vaší náplní práce: 

Absolventské centrum VŠE 

Organizace setkání absolventů VŠE. Správa absolventského portálu. Komunikace s absolventy a s jednotlivými fakultami VŠE. Pořádání Absolventských střed na VŠE. Péče o absolventskou komunitu. 

Eventové centrum VŠE 

Organizace největších eventů na VŠE. Pořádání odborných konferencí a přednášek. Poskytování pronájmů místností na VŠE. Komunikace s klienty. Podpora studentských organizací na VŠE.  

Informační centrum VŠE 

Asistence při tvorbě poutavého obsahu na sociální sítě a weby center. Dokumentace akcí v reálném čase. Komunikace se zahraničními partnery. Tvorba užitečných databází. Poskytování informací. Organizování prohlídek školy.  

 Kariérní centrum VŠE 

Administrativní/asistentská práce. Ad hoc úkoly, vykonávání dílčích prací – evidence faktur, objednávek a dalších dokumentů, vyřizování e-mailů, správa webových stránek. Komunikace se spolupracujícími a partnerskými společnostmi. Zveřejňování pracovních nabídek, brigád a stáží. 

Jak si Vás představujeme: 

 • Jste student/ka bakalářského nebo navazujícího magisterského stupně studia. 
 • Máte plynulou znalost českého jazyka. 
 • Můžete pracovat minimálně 20 hodin týdně, s přihlédnutím ke zkouškovému období, průběžným testům a letním prázdninám. 
 • Můžete nastoupit ideálně ihned (během nejbližších týdnů by proběhlo zaškolení, abyste se mohl/a zapojit brzy plnohodnotně). 
 • Jste pečlivý/á, máte dobré komunikační dovednosti a jste proaktivní. 
 • Předchozí pracovní zkušenosti na obdobné pozici jsou výhodou, nikoliv však podmínkou, všechno Vás rádi naučíme.
    

Co u nás získáte:  

 • Přátelský kolektiv mladých lidí, férový přístup a podporu vedení. 
 • Časovou flexibilitu a možnost pracovat tam, kde zároveň studujete. 
 • Ohodnocení: 150,- Kč/hod v čistém + mimořádné bonusy (při dlouhodobé spolupráci se ohodnocení zvyšuje). 
 • Možnost občasné práce z domova.
    

Jestli Vás nabídka práce zaujala, vyplňte prosím tento dotazník nejpozději do 26. 4. 2024, na acr@vse.cz nám pošlete svůj životopis a my se s Vámi spojíme.