VŠE ROOF 2023 pro budoucí prváky VŠE

Hned první prázdninový den se pár kroků od VŠE konala akce s názvem VŠE ROOF. Cílem tohoto eventu bylo nejen seznámit budoucí studenty naší univerzity s jejich novými spolužáky a se studenty vyšších ročníků, ale také oficiálně zahájit letošní letní prázdniny. Proto nesměla chybět dobrá nálada, skvělá muzika a zábavná show, o kterou se postarala právě naše VŠE CREW společně se Studentskými spolky. 

 Prostory pro tuto skvělou akci nám byly poskytnuty přímo na střeše domu Radost, jež se nachází v těsné blízkosti Vysoké školy ekonomické v Praze.  

Během sobotního odpoledne měli naši nově nastupující studenti jedinečnou příležitost prohlédnout si samotnou budovu školy a dozvědět se spoustu informací nejen o studiu na VŠE, ale i o samotném fungování této univerzity, a to přímo z úst samotných studentů, kteří jsou součástí VŠE CREW a Studentských spolků. Získali tak mnoho užitečných informací o tom, jak zvládnout univerzitní studium, jak skloubit učení, práci a osobní život a jak se připravit na své první zkouškové období.  

Rádi bychom tuto akci pořádali i nadcházející roky. Pokud se tedy i vy v budoucnu plánujete stát studentem Vysoké školy ekonomické v Praze, pečlivě sledujte náš web a Instagram @ec_vse, abyste o tuto skvělou akci nepřišli. 

A v září se na vás již těšíme na VŠE SEZNAMOVÁKU přímo vašeho studijního programu. Pokud jste se ještě nestihli přihlásit, doporučujeme tak učinit co nejdříve, zbývá pouze posledních pár míst a vy byste tak o to své mohli snadno přijít. Mrkněte na seznamovaky.vse.cz a zaregistrujte se.  

Přípravy jsou již v plném proudu a VŠE CREW a Studentské spolky se vás již nemohou dočkat!