Workshop: Životopis a motivační dopis – 20. 4. 2023

Napište si na online workshopu s kariérní koučkou Terezou Valáškovou skutečně atraktivní životopis. Ne designem, ale obsahem. Přineste svůj životopis na workshop a upravíme ho společně tak, aby z něho zářil váš příběh. Aby bylo jasné, jak můžete přispět svou osobností a jakou přinesete přidanou hodnotu. Aby popis vašich zkušenosti byl šitý na míru pracovnímu místu, o které se ucházíte, a proto budete mít jistotu, že budete vypadat jako ten nejrelevantnější uchazeč.

S novým životopisem určitě dostanete pozvánku na osobní pohovor!

V rámci workshopu bude dostatek prostoru i na vaše dotazy. Přineste si na workshop vytištěný Váš životopis, ať si ho můžete rovnou upravovat.
Jedná se o skupinový workshop s maximální kapacitou 24 účastníků. Akce bude trvat 1,5 hodiny.

TERMÍN: 20. 4. 2023, 11:00-12:30
MÍSTO: online

Kapacita workshopu je omezená, proto s přihlášením neváhejte a registrujte se co nejdříve přes Kariérní portál nebo přes školní systém registrací.