Kdo jsme

Pro firmy

Alumni & Corporate Relations (ACR) zprostředkovává kontakt mezi firemní praxí a studenty/absolventy VŠE zejména ve formě:

 • Příprava partnerských smluv
 • Veletrh pracovních příležitostí ŠANCE (2x ročně)
 • Inzerce nabídek zaměstnání na VŠE
 • Pořádání firemních prezentací a jiných akcí na VŠE
 • Prezentace firem v prosklených vitrínách
 • Propagace formou plakátů, LCD monitorů, zasláním přímých emailů, prostoru na webových stránkách či Facebooku
 • Speciální akce (např. Den bankovní profese)

Pro studenty

Hledáte práci? Podívejte se na nabídku zaměstnání, kterou pro Vás pravidelně aktualizujeme. Navštivte veletrh Šance nebo četné firemní prezentace a jiné akce. Prozkoumejte nabídku firem ve vitrínách rozmístěných po VŠE.

Chcete získat vysněné místo? Využijte individuální kariérové poradenství s naší personální poradkyní.

Váháte, jaké zaměstnání je pro Vás to pravé? acr Vám přináší možnost si v rámci psychologické diagnostiky nechat zdarma vypracovat diagnózu osobních předpokladů pro budoucí kariéru.

Máte pocit, že těch zkoušek a stresu je na Vás moc? Navštivte naší Akademickou psychologickou poradnu, pomůžeme Vám.

Pro absolventy

Vysoká škola ekonomická v Praze si uvědomuje důležitost udržení kontaktů se svými absolventy. Proto mezi další činnosti Rozvojového a poradenského centra patří také aktivní spolupráce v této oblasti.

Mezi hlavní cíle spolupráce s absolventy patří především:

 • rozvoj a péče o síť absolventů Vysoké školy ekonomické v Praze,
 • organizace a pořádání zajímavých akcí pro absolventy,
 • zajišťování spolupráce v oblasti výuky a výzkumu a
 • poskytování užitečných informací.

Vítáme všechny, kteří chtějí se svou Alma Mater zůstat v kontaktu i po ukončení studií a nabízíme různé možnosti. Bližší informace naleznete na webu absolventů, kde se také absolventi VŠE mohou registrovat do Absolventského portálu. Jedná se o kontaktní platforma, na které buduje VŠE síť absolventů. Slouží především k udržení kontaktu s Vaší Alma Mater a Vašimi spolužáky. Zároveň podporuje spolupráci s učiteli a studenty na VŠE. Můžete se registrovat na nejrůznější odborné, společenské, kulturní i sportovní akce, které pro Vás připravujeme. Díky nastavení absolventského portálu Vám neunikne žádná novinka.

Zajímá Vás, kde pracují Vaši spolužáci? Jaké akce pro absolventy chystáme? Chcete spolupracovat s fakultou? Nebo najít ztracenou lásku? Připojte se k nám a budete mít přehled o VŠEm.

Kontaktní email: absolventi@vse.cz

LinkedIn
Na LinkedInu najdete VŠE ve vyhledávání vysokých škol jako Vysoká škola ekonomická v Praze. Při zadávání vzdělání by se Vám v rolovacím menu měla spolu s logem objevit pod stejným názvem.

Pro všechny absolventy je také vytvořena skupina VSE Prague Alumni. Neváhejte zažádat o členství!